@maxiorel
Polzer-SW.com

Jsem váš expert
na Drupal

Acquia Certified Developer

Drupal je jeden z nejpoužívanějších redakčních systémů současnosti. Díky dlouholeté praxi vám jej dodám bezvadně nakonfigurovaný, bez balastu, opatřený potřebnými moduly a s tématem vzhledu na zakázku dle grafického návrhu. Poradím si i s moduly na míru.

Drupal 10

Drupal znám do hloubky

Administrace Drupalu
  • První web na Drupalu jsem postavil na přelomu let 2004 a 2005. Za řadu let své praxe jsem postavil malé weby, středně velké magazíny i rozsáhlé portály a elektronická tržiště. Díky modularitě Drupalu jsem schopen připravit web, který se snadno administruje a poroste s potřebami vaší firmy.

  • Jako první vývojář v České republice jsem získal certifikaci Acquia Certified Developer pro Drupal 7. Později jsem přidal opět jako první certifikace Acquia Certified Site Builder pro Drupal 8, 9 a 10.

  • U každého projektu vytvářím téma vzhledu na míru podle připraveného grafického návrhu. Zajistím, že váš web dosáhne nejlepších výsledků v Google Core Web Vitals, rychle se načte a bude se vám komfortně ovládat.

  • Potřebujete specifické řešení, pro které neexistují komunitní moduly? Tvorba modulů na míru pro mě nikdy nebyla překážkou. Poradím si s propojením do jiných aplikací, importy dat a dalšími výzvami.

Nejnovější weby na Drupalu

Realizace webu OR

OR

Web pro dodavatele IT řešení pro B2B a veřejný sektor. Vytvořeno v agentuře Lesensky.cz.

www.orcz.cz
Realizace webu Střechy COMAX

Střechy COMAX

Webové stránky předního českého výrobce plechových krytin COMAX jsem stavěl v rámci Lesensky.cz.

www.strechycomax.cz
Realizace webu ENBRA

ENBRA

Rodinná firma s produkty a řešeními pro úspory energií a měření tepla a vody. Realizováno v Lesensky.cz

www.enbra.cz
Realizace webu VKR technologies

VKR technologies

Webová prezentace technologické firmy postavená v agentuře Lesensky.cz.

www.vkrtechnologies.com
Realizace webu Market Sport

Market Sport

Webové stránky pro sportovní marketingovu agenturu jsem realizoval v rámci působení v Lesensky.cz.

www.marketsport.cz
Realizace webu E-shop KODYS.sk

E-shop KODYS.sk

B2B e-shop pro slovenského integrátora systémů a technologií. Vytvořeno v Lesensky.cz.

eshop.kodys.sk
<
>
Další reference

Ukázky administrace Drupalu

  • Správa obsahu
  • Editace stránky
  • Správa médií
  • Layout Builder
  • Definice výpisu dat z databáze
Jan Polzer

Kompletní weby i
poradenství pro Drupal

Jsem schopen pro vás realizovat jakýkoli typ webu s tímto redakčním systémem. S Drupalem pracuji od roku 2005, napsal jsem také první českou knihu o Drupalu. Výběr webových stránek, které jsem na tomto systému postavil, najdete v referencích.

Pokud stavíte web na Drupalu vlastními silami, můžeme se domluvit na technickém dohledu, analýze použitého řešení nebo poradenství k dílčím částem webu či vývoji modulů.

Drupal již řadu let školím ostatní tvůrce webu. Rád se s Vámi na některém ze školení potkám. Naučím vás Drupal po administrační stránce, uvedu vás do tvorby modulů i témat vzhledu.

Znalosti Drupalu podložené praxí

V roce 2009, tedy dlouho před začátkem oficiálních certifikací Drupalu, jsem své znalosti potvrdil testem u společnosti ExpertRating. Ověřil jsem tak své znalosti Drupalu 6.

Od poloviny května 2014 jsem certifikovaným vývojářem pracujícím s Drupalem 7 (prvním a jedním z mála v České republice). Zkouška a označení od tvůrců Drupalu, Acquia Certified Developer, říká, že jeho nositel je schopen pokrýt celou problematiku Drupalu, ať se to týká práce s administrací, tak vývoje modulů a témat vzhledu.

V dubnu 2017 jsem jako první v ČR úspěšně potvrdil své znalosti Drupalu 8 absolvováním certifikačního procesu pro Acquia Certified Site Builder. V prosinci 2020 jsem úspěšně absolvoval tutéž certifikaci pro Drupal 9. Certifikaci pro Drupal 10 jsem získal jako jeden z prvních v Evropě.

Jsem rovněž individuálním členem Drupal Association a pravidelnými příspěvky pomáhám jeho rozvoji.

Případové studie

Případová studie DPMB

DPMB

Informační web brněnského dopravního podniku. Vítěz WebTop100 2023 v kategorii UX.

Detail studie
Případová studie LOMAX

LOMAX

Web pro největšího českého výrobce garážových vrat. Finalista Ceny LEMUR 2022 a vítěz v kategorii Firemní web na soutěži WebTop100 2022.

Detail studie

Ocenění a certifikace

2. místo v kategorii Webové stránky v Ceně Lemur (2021)
3. místo v kategorii Freelancer na Drupal CS Awards (2019)
3× umístění v TOP3 na soutěži WebTop100 (2018, 2022, 2023)
1. místo v rámci Soutěže popularizace vědy SCIAP v kategorii Internet (2013)
2× umístění na Web Excellence Award (2024), a to sám a s Lesensky.cz

Píšu knihy i články o Drupalu

Kromě placeného poradenství pro systém Drupal publikuji také množství článků na svém webu Maxiorel.cz. Pokud vás zajímají návody, rady, videa a další informace k různým problémům v Drupalu, koukněte na odkaz Drupal - rady, tipy, návody. Drupal je registrovaná ochranná známka Driese Buytaerta.

V roce 2008 jsem napsal svou první knihu věnovanou redakčnímu systému Drupal. Po čtyřech letech práce s ním. A zůstal jsem mu věrný i v tomto směru. S každou novou řadou Drupalu přišla na svět nová kniha. Ta aktuální také jako ebook.

333 tipů a triků pro Drupal 9 Drupal 8 Drupal 7 333 tipů a triků pro Drupal Drupal 6

Chcete také web na Drupalu?

Probereme možnosti, nezávazně vám projekt nacením

Pokud vás zaujaly moje reference, znalosti a nabídka a rádi byste spolupracovali na svém projektu, určitě se mi ozvěte. Pomohu vám zrealizovat menší stránky i větší webové projekty. Příležitostně spolupracuji i na dílčích úkolech, jako je doprogramování modulu do Drupalu.

Pokud se na spolupráci nedohodneme, zkusím vám doporučit některého ze svých kolegů z oboru.

Jan Polzer