@maxiorel
Polzer-SW.com

Jsem váš expert
na Drupal

Acquia Certified Developer

Drupal je jeden z nejpoužívanějších redakčních systémů současnosti. Díky dlouholeté praxi vám jej dodám bezvadně nakonfigurovaný, bez balastu, opatřený potřebnými moduly a s tématem vzhledu na zakázku dle grafického návrhu. Poradím si i s moduly na míru.

Drupal 10

Drupal znám do hloubky

Administrace Drupalu
  • První web na Drupalu jsem postavil na přelomu let 2004 a 2005. Za řadu let své praxe jsem postavil malé weby, středně velké magazíny i rozsáhlé portály a elektronická tržiště. Díky modularitě Drupalu jsem schopen připravit web, který se snadno administruje a poroste s potřebami vaší firmy.

  • Jako první vývojář v České republice jsem získal certifikaci Acquia Certified Developer pro Drupal 7. Později jsem přidal opět jako první certifikace Acquia Certified Site Builder pro Drupal 8 a Drupal 9.

  • U každého projektu vytvářím téma vzhledu na míru podle připraveného grafického návrhu. Zajistím, že váš web dosáhne nejlepších výsledků v Google Core Web Vitals, rychle se načte a bude se vám komfortně ovládat.

  • Potřebujete specifické řešení, pro které neexistují komunitní moduly? Tvorba modulů na míru pro mě nikdy nebyla překážkou. Poradím si s propojením do jiných aplikací, importy dat a dalšími výzvami.

Nejnovější weby na Drupalu

Realizace webu LOMAX

LOMAX

V agentuře Lesensky.cz jsme postavili web pro největšího českého výrobce garážových vrat. Webové stránky postavené na Drupalu se umístily se mezi finalisty Ceny LEMUR 2022.

Realizace webu Goal Sport Software

Goal Sport Software

Webové stránky dodavatele audiovizuální techniky a software nejen pro sportovní stadiony. Na webu najdete nabídku řešení a ukázky mezinárodních realizací. Web vznikl v agentuře Lesensky.cz.

goalsport.software
Realizace webu TIC Brno

TIC Brno

B2B prezentace s nabídkou služeb Turistického informačního centa města Brna běžící na Drupalu. Najdete zde pronájmy prostor, informace o pořádaných festivalech i tiskové zprávy.

www.ticbrno.cz
Realizace webu Cytoskeleton

Cytoskeleton

Webová prezentace výzkumu Cytoskeleton Consortium Prague. Jedná se o mladý tým vědců z oborů biologie, chemie a fyziky, který pracuje na výzkumu cytoskeletonu.

www.cytoskeleton.eu
Realizace webu PPC Profits

PPC Profits

Webové stránky agentury zabývající se online marketingem jsem postavil dle dodaného grafického návrhu na redakčním systému Drupal. Přehled služeb doplňují články z oboru.

www.ppcprofits.cz
Realizace webu Ty Brďo

Ty Brďo

Blog Pavla Hodála, učitele informatiky a milovníka Indie. Rozmanitým tématům je podrřízena i struktura webu, na kterém kromě blogové části najdete i průvodce indickým subkontinentem.

www.tybrdo.cz
<
>
Další reference

Ukázky administrace Drupalu

  • Správa obsahu
  • Editace stránky
  • Správa médií
  • Layout Builder
  • Definice výpisu dat z databáze
Jan Polzer

Kompletní weby i
poradenství pro Drupal

Jsem schopen pro vás realizovat jakýkoli typ webu s tímto redakčním systémem. S Drupalem pracuji od roku 2005, napsal jsem také první českou knihu o Drupalu. Řadu webových stránek, které jsem na tomto systému postavil, najdete v referencích.

Pokud stavíte web na Drupalu vlastními silami, můžeme se domluvit na technickém dohledu, analýze použitého řešení nebo poradenství k dílčím částem webu či vývoji modulů.

Drupal již řadu let školím ostatní tvůrce webu. Rád se s Vámi na některém ze školení potkám. Naučím vás Drupal po administrační stránce, uvedu vás do tvorby modulů i témat vzhledu.

Znalosti Drupalu podložené praxí

V roce 2009, tedy dlouho před začátkem oficiálních certifikací Drupalu, jsem své znalosti potvrdil testem u společnosti ExpertRating. Ověřil jsem tak své znalosti Drupalu 6.

Od poloviny května 2014 jsem certifikovaným vývojářem pracujícím s Drupalem 7 (prvním a jedním z mála v České republice). Zkouška a označení od tvůrců Drupalu, Acquia Certified Developer, říká, že jeho nositel je schopen pokrýt celou problematiku Drupalu, ať se to týká práce s administrací, tak vývoje modulů a témat vzhledu.

V dubnu 2017 jsem jako první v ČR úspěšně potvrdil své znalosti Drupalu 8 absolvováním certifikačního procesu pro Acquia Certified Site Builder. V prosinci 2020 jsem úspěšně absolvoval tutéž certifikaci pro Drupal 9.

Jsem rovněž individuálním členem Drupal Association a pravidelnými příspěvky pomáhám jeho rozvoji.

Případové studie

Případová studie LOMAX

LOMAX

Web pro největšího českého výrobce garážových vrat. Stránky postavené na Drupalu se umístily se mezi finalisty Ceny LEMUR 2022.

Detail studie
Případová studie Meracus

Meracus

Jednoduchý firemní web využívající modularitu Drupalu. Představení českého výrobce menstruačních pomůcek a kvalitního oblečení.

Detail studie

Ocenění a certifikace

2. místo v kategorii Webové stránky v Ceně Lemur (2021)
3. místo v kategorii Freelancer na Drupal CS Awards (2019)
2× umístění v TOP3 na soutěži WebTop100 (2018, 2022)
1. místo v rámci Soutěže popularizace vědy SCIAP v kategorii Internet (2013)

Píšu knihy i články o Drupalu

Kromě placeného poradenství pro systém Drupal publikuji také množství článků na svém webu Maxiorel.cz. Pokud vás zajímají návody, rady, videa a další informace k různým problémům v Drupalu, koukněte na odkaz Drupal - rady, tipy, návody. Drupal je registrovaná ochranná známka Driese Buytaerta.

V roce 2008 jsem napsal svou první knihu věnovanou redakčnímu systému Drupal. Po čtyřech letech práce s ním. A zůstal jsem mu věrný i v tomto směru. S každou novou řadou Drupalu přišla na svět nová kniha. Ta aktuální také jako ebook.

333 tipů a triků pro Drupal 9 Drupal 8 Drupal 7 333 tipů a triků pro Drupal Drupal 6

Chcete také web na Drupalu?

Probereme možnosti, nezávazně vám projekt nacením

Pokud vás zaujaly moje reference, znalosti a nabídka a rádi byste spolupracovali na svém projektu, určitě se mi ozvěte. Pomohu vám zrealizovat menší stránky i větší webové projekty. Příležitostně spolupracuji i na dílčích úkolech, jako je doprogramování modulu do Drupalu.

Pokud se na spolupráci nedohodneme, zkusím vám doporučit některého ze svých kolegů z oboru.

Jan Polzer