@maxiorel
Polzer-SW.com
Domů > Webové stránky > Tvorba webu WordPress

Váš specialista
na WordPress

WordPress doporučuji pro jednodušší firemní weby a magazíny, kde neuvažujete o pokročilejší správě uživatelských práv a složitějším třídění obsahu.

Poradím si samozřejmě i se složitějšími úkoly. Vždy vám nakóduji vzhled a šablonu na míru, v případě potřeby naprogramuji také zakázkové moduly pro WordPress.

WordPress

WordPress vyladím do nejmenšího detailu

Administrace WordPressu
  • Hotové šablony nepoužívám. Vzhled i funkce webu na WordPressu vždy připravím na míru. V administraci uvidíte takové typy obsahu, které skutečně používáte. Žádný zbytečný balast jako v univerzálních koupených šablonách.

  • V maximální možné míře využívám API WordPressu, The Loop, WP Query a další součástky jádra redakčního systému. Minimalizuji problémy při aktualizacích na novější verze.

  • Na WordPressu provozuji několik vlastních webů. Sleduji trendy a přesně vím, jak jej nastavit tak, aby se rychle načítal, poskytoval komfort čtenářům webu a byů vstřícný k robotům vyhledávačů kvůli SEO.

  • Dáváte přednost vizuálnímu návrháři stránek? Builderům ve WordPressu se nebráním, ale používám takové, které zajistí bezproblémové fungování, recyklaci komponent a nezaplevelí výsledný kód.

Ukázky z tvorby webů na WordPressu

Realizace webu Guzman

Guzman

Ve spolupráci s Corporate Publishing jsem připravil webové stránky společnosti nabízející rodinné domy na klíč. Kromě katalogu domů najdete na tomto webu také řadu užitečných tipů.

www.guzman.cz
Realizace webu FILI CLINIC

FILI CLINIC

Představení moderní zubní ordinace v Brně. KLasickou nabídku služeb a ceník doplňují vizitky jednotlivých lékařek a sestřiček, se kterými se v ordinaci setkáte. Web běží na WordPressu.

www.filiclinic.cz
Realizace webu Edova poradna

Edova poradna

Prezentace logopedické poradny postavená na WordPressu těží z animací a ilustrací. Vznikl tak web se snadno zapamatovatelným vizuálem, který má svého průvodce v podobě kreslené postavičky.

www.edovaporadna.cz
Realizace webu Správa majetku města Miroslavi

Správa majetku města Miroslavi

Informační webové stránky servisní organizace města Miroslav. Občané zde najdou důležité kontakty a průběžné aktuality ke každodennímu životu ve městě. Web běží na WordPressu.

www.smm-miroslav.cz
Realizace webu Datasys

Datasys

V rámci spolupráce s Good Sailors jsem se připojil k realizaci webové prezentace firmy poskytující služby v oblasti IT. Dvoujazyčný web stojí na systému WordPress.

www.datasys.cz
Realizace webu Bmedic

Bmedic

Nabídka přípravných kurzů pro přijímací zkoušky ke studiu medicíny.

www.bmedic.cz
<
>
Další reference

Náhledy administrace WordPressu

  • Vlastní pole pro editaci
  • SEO a data pro vyhledávače
  • Vícejazyčný web
  • Vizuální návrhář stránky
  • Vytváření filtrů pro výpis
Jan Polzer

Konec chaosu ve WordPressu

Tvorbu webu na WordPressu nabízí spousta webdesignerů. Snažím se odlišit schopností přípravy kódu šablony tak, abych nebyl závislý na nalezení nějakého doplňkového modulu. Ani na jeho kompatibilitě s aktuální verzí WordPressu.

Jelikož mám za sebou řadu let působení coby programátor a tvůrce webů na Drupalu, snažím se tyto své zkušenosti promítat i do tvorby webů na systému WordPress. Výsledkem je méně chaotická administrace i kód.

Rychlé načítání i s builderem

Použití builderu a designu stavěného na fotkách ve WordPressu nemusí být překážkou bleskurychlému načítání stránek. Weby, kde nasazuji Oxygen Builder nemají problém splnit zelené hodnocení v Google Core Web Vitals.

WordPress

Používám profesionální
komponenty pro WordPress

Používám pokročilé a placené pluginy pro WordPress, jako jsou Advanced Custom Fields Pro, které umožní pečlivě připravit formuláře pro vkládání obsahu bez kompromisů. Vícejazyčné weby na WordPressu tvořím s pluginem WPML.

V případě požadavku na sestavení webu pomocí builderu, využívám Oxygen Builder. Jeho přednostní je snadné ovládání a čistota generovaného kódu. Web je tak velice rychlý, což se u konkurenčních builderů říci nedá.

logo ACF Pro logo Oxygen Builder logo WPML logo The SEO Framework

Ocenění a certifikace

2. místo v kategorii Webové stránky v Ceně Lemur (2021)
3. místo v kategorii Freelancer na Drupal CS Awards (2019)
2× umístění v TOP3 na soutěži WebTop100 (2018, 2022)
1. místo v rámci Soutěže popularizace vědy SCIAP v kategorii Internet (2013)

Chcete také web na WordPressu?

Probereme možnosti, nezávazně vám projekt nacením

Pokud vás zaujaly moje reference, znalosti a nabídka a rádi byste spolupracovali na svém projektu, určitě se mi ozvěte. Pomohu vám zrealizovat menší stránky i větší webové projekty. Příležitostně spolupracuji i na dílčích úkolech, jako je doprogramování pluginu do WordPressu.

Pokud se na spolupráci nedohodneme, zkusím vám doporučit některého ze svých kolegů z oboru.

Jan Polzer