Školení PHP frameworku Symfony

Své programovací kurzy jsem sice začal s Drupalem, ale jelikož Drupal 8 používá celou řadu technologií, se kterými se setkáte i u jiných projektů, vyústila moje práce s ním v přípravu kurzů točících se okolo frameworku Symfony.

Školení Symfony v počítačové škole GOPAS

PHP framework: Symfony. V tomto kurzu se naučíte ovládat základy frameworku, routování, šablonovací systém Twig, práci s formuláři a další nezbytnosti pro tvorbu webové aplikace.

Specializované školení Symfony

Pro vývojáře, kteří se již seznámili se základy PHP frameworku Symfony, připravuji následující specializované a úzce zaměřené kurzy:

  • Od PHP skriptů ke Composeru a komponentám Symfony
  • Symfony - práce s assety a Twigem
  • Symfony a Doctrine, ACL a Votery

Sledujte novinky

Zůstaňme ve spojení – odebírejte newsletter s tipy a aktualitami ke školení


Lektor Jan Polzer


Přihláška na školení PHP frameworku Symfony

Po obdržení přihlášky vám zašlu zálohovou fakturu s 10denní splatností. Po připsání platby na účet dostanete daňový doklad. Před školením vám zašlu e-mail s upozorněním na termín a další organizační informace.

V případě, že se nebudete moci zúčastnit vybraného kurzu, je možné provést storno, nejpozději však sedm dní před začátkem kurzu.

Kurz pořádaný v počítačové škole GOPAS si prosím rezervujte na výše uvedeném odkazu.

Přihláškou na otevřený termín mi dáte najevo, že byste se takového kurzu případně rádi zúčastnili. Jak bude vypsán konkrétní termín, budu vás přednostně informovat.