Jan Polzer
Menu

Online kurzy

...když nemáte čas přijít

Dlouhá léta spolupracuji s řadou tištěných i online médií. V rámci této spolupráce vzniklo i několik online kurzů, z nichž některé vybírám na této stránce.

Berte je jako úvod do problematiky pomocí samostudia. Budete-li mít jakékoli dotazy či zájem o podrobnější informace, rád se s vámi potkám na některém ze svých školení naživo.

Na těchto školeních se spolu potkáme alespoň virtuálně
Na těchto školeních se spolu potkáme alespoň virtuálně

Online kurzy pro Drupal 8

Pro portál Kursy.cz jsem připravil sadu čtyř online školení Drupalu 8. S jejich pomocí se naučíte sestavit firemní web na Drupalu a ovládat všechny důležité moduly v jeho jádře, stejně jako několik doplňkových modulů.

Tento online kurz najdete na stránce Budujeme web s Drupal 8.

Návrh drátěných modelů s aplikací Moqups

Drátěné modely vám pomohou ujasnit si návrh webových stránek ještě předtím, než se pustíte do zpracování jeho grafické podoby. Pomohou vám se zadáním pro zpracovatele. Podobu webu ujasní i vám samotným. A v neposlední řadě je využijete nejenom pro návrhy webů.

Online kurs Navrhujeme drátěné modely s aplikací Moqups vás provede přípravou drátěných modelů v online aplikaci Moqups.

SEO a nástroje pro optimalizaci pro vyhledávače

V několikadílném online kurzu pokrývám základní šíři problematiky optimalizací webu pro vyhledávače. Dozvíte se více o optimalizacích kódu stránek i o využití různých nástrojů. Více viz SEO a nástroje pro optimalizaci pro vyhledávače.

Zvládáme Google Analytics

Výše uvedený základní kurz o SEO vhodně doplňuje online školení zaměřené na práci s Google Analytics. Naučíte se využívat tuto službu pro zjištění podstatných informací o návštěvnosti a návštěvnících vašich webů. Více informací viz Zvládáme Google Analytics.

Stavíme web s redakčním systémem Joomla

Kromě Drupalu se věnuji také jiným redakčním systémům. Joomla byla kdysi dávno první redakční systém, se kterým jsem přišel do styku, proto se zajímám i o její aktuální podobu. Připravil jsem také kurz pro seznámí s tímto redakčním systémem, viz Stavíme web s redakčním systémem Joomla.

Videonávody na YouTube

Na portálu YouTube najdete celou řadu mých videonávodů pro redakční systém Drupal. Věnuji se také dalším webových technologiím, ale i běžnému softwaru a dalším záležitostem.

Budu rád, když se přihlásíte k odběru mého YouTube kanálu.