@maxiorel
Polzer-SW.com
Domů > Školení > Online kurzy

Online kurzy a školení

...když nemáte čas přijít osobně

Dlouhá léta spolupracuji s řadou tištěných i online médií. V rámci této spolupráce vzniklo i několik online kurzů, z nichž některé vybírám na této stránce.

Školení SEO a webových technologií
Online kurzy pro Drupal 8

Online kurzy pro Drupal 8

Pro portál Kursy.cz jsem připravil sadu čtyř online školení Drupalu 8. S jejich pomocí se naučíte sestavit firemní web na Drupalu a ovládat všechny důležité moduly v jeho jádře, stejně jako několik doplňkových modulů.

Budujeme web s Drupalem 8
Drátěné modely

Drátěné modely

Drátěné modely vám pomohou ujasnit si návrh webových stránek předtím, než se pustíte do zpracování jeho grafické podoby. Pomohou vám se zadáním pro zpracovatele. A v neposlední řadě je využijete nejenom pro návrhy webů.

Navrhujeme drátěné modely
SEO

SEO

V několika dílech tohoto online kurzu pokrývám základní šíři problematiky optimalizací webu pro vyhledávače. Dozvíte se více o úpravě obsahu, optimalizacích kódu stránek i o využití různých nástrojů.

Optimalizace pro vyhledávače
Google Analytics

Google Analytics

Základní kurz o SEO vhodně doplňuje online školení zaměřené na práci s Google Analytics. Naučíte se využívat tuto službu pro zjištění podstatných informací o návštěvnosti i pohybu návštěvníků vašich webů.

Zvládáme Google Analytics
Joomla

Joomla

Kromě Drupalu se věnuji také jiným redakčním systémům. Joomla byla kdysi dávno první redakční systém, se kterým jsem přišel do styku, proto se zajímám i o její aktuální podobu. Školení se věnuje základům systému.

Stavíme web na Joomle
Videonávody na YouTube

Videonávody na YouTube

Na portálu YouTube najdete celou řadu mých videonávodů pro redakční systém Drupal. Věnuji se také dalším webových technologiím, běžnému softwaru a nástrojům pro kancelářskou nebo vývojářskou práci.

Můj YouTube kanál

Individuální a firemní školení

Není nad osobní kontakt

Sebelépe zpracované online kurzy nenahradí živý kontakt s lektorem. Když předávám své vědomosti, je pro mě velice inspirativní sledovat, s jakými problémy se potýkáte a na jaké obtíže při svých projektech narážíte.

Rád vám pomohu s řešením při individuálním školení Drupalu či SEO. Budete-li mít zíjem, potkáme se u vás ve firmě.

Jan Polzer