Školení Drupalu, PHP frameworku Symfony, jQuery a SEO

Školení pro Drupal

Naučte se základy redakčního systému Drupal, tvorbu šablon, programování modulů i pokročilé techniky v administraci.

více informací

Školení pro Symfony

Symfony je stále populárnější PHP framework. Pohání Drupal, Joomlu, Piwik a mnoho dalších projektů. Naučím vás jeho základy.

více informací

Kurz SEO

Potřebujete srozumitelnou formou vysvětlit základní názvosloví v oblasti SEO? Chcete se naučit pracovat s nástroji pro měření úspěchu webu? Jste tu správně.

více informací

Školení jQuery

Populární javascriptová knihovna je začátečníky často zaměňována za JavaScript samotný. Naučím vás, jak s její pomocí ovládnete HTML kód na webu.

více informací

Perfektní texty

Vyšperkujte svoje webové prezentace a firemní materiály perfektně napsanými texty. Ukáži vám nejčastější chyby a naučím vás, jak se jich zbavit. Osvěžíte si základy gramatiky hravou formou.

více informací

Online kurzy

Pro ty, kdo nechtějí nebo nemohou přijít na celodenní kurzy, jsem připravil celou řadu online kurzů v délce od jedné do tří hodin. Stačí pár kliknutí.

více informací

Lektor Jan Polzer

Doporučení klientů

Zůstaňme ve spojení – sledujte můj FB profil s tipy a aktualitami ke školení.

Začínal jsem v roce 2001 jako programátor a školitel. Tyto profese jsem různě střídal a prokládal psaním knih a článků. Avšak ke školení jsem se vždy rád vracel pro pocit splněného úkolu. Dostavuje se vždy, když se mi někdo pochlubí svým dílem, ke kterému jsem mu na školení pomohl. Jako školitel asi nemohu zažít nic lepšího.

Ať už vedu firemní školení nebo klasický kurz, vždy kladu velký důraz na praktické cvičení probírané látky. Nejsem přítel dlouhého promítání slajdů a obecného povídání. Na mých kurzech očekávejte praktické úkoly z praxe a procvičování tématu ze všech možných stran.

Mám raději menší skupiny, tak abych se každému mohl individuálně věnovat a případně i poradit s konkrétním problémem, kvůli kterému na kurz přišel.

Nejrůznějších školitelů, lektorů a rétorů je v poslední době jako hub po dešti. Já školení rozhodně nepovažuji za možnost snadného výdělku, ale za zodpovědný úkol. A jako možnost podělit se o své znalosti. Navíc na rozdíl od mnohých se skutečně pracovně věnuji tomu, co následně školím. Nemám tedy nastudovanou jen teorii, ale i praktické zkušenosti, které do všech svých kurzů promítám.

Školím už více jak deset let

Do roku 2004 jsem školil v rámci zaměstnání specializovaný software. Poté jsem začal fungovat jako nezávislý profesionál a školil především kancelářský software. Drupal školím od roku 2008, Symfony od roku 2016. Průběžně školím i jQuery a další výše uvedené technologie.

Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.

Charles Farrar Browne americký spisovatel 1834 – 1867

Vždy mě velice potěší, když na kurzech vidím, jak moje rady a tipy někomu pomohly s konkrétním úkolem.