@maxiorel
Polzer-SW.com

Školení pro
tvůrce webu

Drupal, SEO, Symfony a jQuery

Do roku 2004 jsem školil v rámci zaměstnání specializovaný software. Poté jsem začal fungovat jako nezávislý profesionál a školil především kancelářský software. Drupal školím od roku 2008, Symfony od roku 2016. Naučím vás také základy SEO. Budou se vám hodit při tvorbě textů pro váš web a analýze jeho úspěchu či propadů.

Školení SEO a webových technologií

Nabízená školení webových technologií

Školení pro Drupal

Školení pro Drupal

Naučte se základy redakčního systému Drupal, tvorbu šablon, programování modulů i pokročilé techniky v administraci.

Více o školení Drupalu
Školení pro Symfony

Školení pro Symfony

Symfony je PHP framework oblíbený po celém světě. Pohání Drupal, Joomlu, Matomo a mnoho dalších projektů. Naučím vás jeho základy.

Více o školení Symfony
Základy SEO

Základy SEO

Potřebujete srozumitelnou formou vysvětlit základní názvosloví v oblasti SEO? Chcete se naučit pracovat s nástroji pro měření úspěchu webu?

Více o školení SEO
Školení JavaScriptu

Školení JavaScriptu

Pro základní manipulaci s prvky webu nepotřebujete žádné javascriptové knihovny. Naučím vás, jak vše zvládnout se základním JavaScriptem v HTML5.

Více o školení JS
Online kurzy

Online kurzy

Pro ty, kdo nechtějí nebo nemohou přijít na celodenní kurzy, jsem připravil celou řadu online kurzů v délce od jedné do tří hodin. Stačí pár kliknutí.

Podívat se na kurzy
Jan Polzer

Školím na základě zkušeností

Znalosti mám z praxe. Nikoli naposlouchané z podcastu

Školení rozhodně nepovažuji za možnost snadného výdělku, ale za zodpovědný úkol. A jako možnost podělit se o své znalosti. Navíc na rozdíl od mnohých se skutečně pracovně věnuji tomu, co následně školím. Nemám tedy nastudovanou jen teorii, ale také praktické zkušenosti, které do všech svých kurzů promítám.

Ať už vedu firemní školení nebo klasický kurz, vždy kladu velký důraz na praktické cvičení probírané látky. Nejsem přítel dlouhého promítání slajdů a obecného povídání. Na mých kurzech očekávejte praktické úkoly z praxe a procvičování tématu ze všech možných stran.

Preferuji menší skupiny, tak abych se každému mohl individuálně věnovat a případně i poradit s konkrétním problémem, kvůli kterému na kurz přišel.

Ohlasy účastníků školení

Honza je na SEO problematiku opravdu machr, který zná i poslední novinky a ví, co nedávno bylo ještě ok, ale teď už je vyhledávači penalizováno. Všechno umí pěkně a jednoduše vysvětlit, takže jsem i já jako totální IT laik pochopila, o čem je řeč a jsem nyní schopná zkontrolovat svoje webovky i práci dodavatelů mého webu.

Martina M.

Pan Polzer je skutečná kapacita, ví o čem mluví. Dal nám spoustu doporučení, jak psát web, ukázal nám užitečné nástroje pro SEO optimalizaci a rád nám odpovídal na dotazy. Jde vidět, že se školením má pan Polzer bohaté zkušenosti a své vědomosti umí srozumitelně předat dál.

Lenka P.

Člověk, který ví, o čem mluví. Není teoretik, je praktik. Na školení vše ukázal a vysvětlil, odpověděl na veškeré dotazy. Ukázal nám, jak psát texty a zviditelnit web. Skvělá zkušenost.

Amálie M.

Člověk, který ví, o čem mluví. Není teoretik, je praktik. Na školení vše ukázal a vysvětlil, odpověděl na veškeré dotazy. Ukázal nám, jak psát texty a zviditelnit web. Skvělá zkušenost.

Amálie M.

Jan Polzer prezentuje základy optimalizace webu pro vyhledávače poutavou a srozumitelnou formou. V průběhu kurzu dává typy na optimalizaci webů účastníků kurzu a upozorňuje na jejich konkrétní nedostatky.

Tomáš G.

Profesionál, který ví, o čem mluví. Téma podal tak, aby si maximum odnesl i neprofík. Ochotně odpovídal na všechny dotazy.

Milan A.

Odborník, který ví, o čem mluví a umí to předat dál. Je vidět, že se problematikou zabývá už dlouho a ví, jaké jsou momentální trendy.

Marek L.

Lektor je v pohodě, přirozený, příjemný, na všechny dotazy dokázal odpovědět, líbilo se mi, že příklady hned ukazoval v praxi.

Martin V.

Umí předat znalosti a opravdu ví. I mluvený projev výborný, zároveň trpělivost s otázkami. Hodnotím velmi kladně.

Jiří N.

Pohodář, zkušený odborník, rozený pedagog...

Milan P.

Se způsobem vedení kurzu ze strany pana Polzera jsem byla maximálně spokojená. Snažil se kurz přizpůsobit potřebám nás účastníků, měli jsme prostor se průběžně dotazovat a celkově se mu podařilo vytvořit příjemnou a zároveň "pracovní" atmosféru.

Martina S.

Pan Polzer, byl velice vstřícný a s absolutním klidem a trpělivostí dokázal odpovědět na každou naši otázku.

Robert V.

Lektor je odborník a člověk na správném místě. Jasně a stručně vás zasvětí do problematiky SEO.

Petr K.

S lektorem jsem byl velice spokojený. Přes velkou rozsáhlost probírané látky byl kurs velice dobře strukturován a také tempo výuky přizpůsoboval našemu chápání. Atmosféra učebny a zařazované přestávky pomáhaly soustředění. Velice oceňuji i jeho schopnost rozšířit probíranou látku o témata, která se nás aktuálně dotýkají. Velice oceňuji i jeho schopnost empatického naslouchání a trpělivé dovysvětlení nejasností. Také oceňuji, že po skončení kurzu nám jeho stručný obsah a odkazované nástroje poslal elektronicky k dalšímu použití.

Řehoř Žáček.

Příjemné vystupování, teoretická i praktická znalost problematiky (zjevně několik úrovní nad obsah kurzu), ochota a osobní přístup. Srozumitelný a názorný výklad, a to i v případě, že některé dotazy mířily částečně mimo náplň kurzu.

Martin P.

Pan Polzer je podle mého výborný lektor s obrovskou trpělivostí a talentem vše vysvětlit stručně, jasně a přehledně.

Jana H.

Jan Polzer umí vše srozumitelně vysvětlit i naprostému laikovi.

Eva B.

Lektor školí prakticky, teorii ukazuje rovnou na konkrétních příkladech, dokáže poradit, co vylepšit nebo udělat jinak.

Jolana F.

Pan Polzer vše náležitě vysvětlil, bylo znát, že je skutečným profesionálem ve svém oboru. Kurz probíhal v příjemné atmosféře a pěkném prostředí.

Martin C.

Ohlasy dalších účastníků mých školení najdete v mém profilu na portálu Naučmese.

Ptáte se

Proč jsem začal se školením?

Školení není výplní mého volného času ani doplňkem k práci webaře. Kdysi to byla součást mého prvního zaměstnání, nyní školím proto, že zkrátka rád předávám vědomosti. Sám se přitom učím, když vidím, na jaké problémy narážíte.

Proč nepoužívám prezentace a PowerPoint?

Pro každé ze svých školení mám připraveno několik slajdů. Ale protože dělám školení a nikoli přednášky, spíše předvádím a vysvětluji konkrétní věci, řeším nastalé problémy účastníků školení. Nepromítám nachystané obrázky, ze kterých opisujete texty do notesu.

Kde školení probíhá?

Primárně školím ve své kanceláři v Brně (viz Kontakt), ale po domluvě rád přijedu za vámi do firmy třeba na druhé straně republiky.

Je možné školení v angličtině?

Aktivně školením v angličtině sice nenabízím, ale problém to není. V minulosti jsem vedl několik školení pro klienty z firem ve Velké Británii.

Můžete školit pro naši vzdělávací agenturu?

V minulosti jsem vedl školení Drupalu a Symfony pro Počítačovou školu GOPAS. Momentálně školím jen pod svým jménem a v rámci agentury Lesensky.cz a jejího projektu PR Akademie. Další spolupráci zatím nehledám.

Firemní školení na míru

Školení šité na míru vašim potřebám a projektům

Kromě veřejných školení nabízím i na míru upravenou osnovu. Pokud už problematiku částečně ovládáte, potřebujete jít u některých témat do hloubky a jiná vynechat, stačí se domluvit.

Oblíbená jsou také školení, kde postupně pracujeme na konkrétním projektu, který řešíte.

Jan Polzer