Jan Polzer
Menu

Školení pro tvůrce webu

Drupal, Symfony, jQuery a SEO

Do roku 2004 jsem školil v rámci zaměstnání specializovaný software. Poté jsem začal fungovat jako nezávislý profesionál a školil především kancelářský software. Drupal školím od roku 2008, Symfony od roku 2016. Průběžně školím i jQuery a další výše uvedené technologie.

Naučím vás také základy SEO. Budou se vám hodit při tvorbě textů pro váš web a analýze jeho úspěchu či propadů.

Vždy mě velice potěší, když na kurzech vidím, jak moje rady a tipy někomu pomohly s konkrétním úkolem.

Všechna má školení jsou praktická. Minimum slajdů, maximum cvičení
Všechna má školení jsou praktická. Minimum slajdů, maximum cvičení

Nabízená školení webových technologií

Školení pro Drupal

Naučte se základy redakčního systému Drupal, tvorbu šablon, programování modulů i pokročilé techniky v administraci.

Školení pro Symfony

Symfony je stále populárnější PHP framework. Pohání Drupal, Joomlu, Matomo a mnoho dalších projektů. Naučím vás jeho základy.

Kurz SEO

Potřebujete srozumitelnou formou vysvětlit základní názvosloví v oblasti SEO? Chcete se naučit pracovat s nástroji pro měření úspěchu webu? Jste tu správně.

Školení JavaScriptu

Pro základní manipulaci s prvky webu nepotřebujete žádné javascriptové knihovny. Naučím vás, jak vše zvládnout se základním JavaScriptem v HTML5.

Online kurzy

Pro ty, kdo nechtějí nebo nemohou přijít na celodenní kurzy, jsem připravil celou řadu online kurzů v délce od jedné do tří hodin. Stačí pár kliknutí.

Tipy pro SEO a programování

Zůstaňme ve spojení – sledujte můj FB profil s tipy a aktualitami ke školení. Tamtéž najdete různé odkazy na zajímavé články, které souvisí se školenými tématy.

Proč učím

Začínal jsem v roce 2001 jako programátor a školitel. Tyto profese jsem různě střídal a prokládal psaním knih a článků. Avšak ke školení jsem se vždy rád vracel pro pocit splněného úkolu. Dostavuje se vždy, když se mi někdo pochlubí svým dílem, ke kterému jsem mu na školení pomohl. Jako školitel asi nemohu zažít nic lepšího.

Jak učím

Ať už vedu firemní školení nebo klasický kurz, vždy kladu velký důraz na praktické cvičení probírané látky. Nejsem přítel dlouhého promítání slajdů a obecného povídání. Na mých kurzech očekávejte praktické úkoly z praxe a procvičování tématu ze všech možných stran.

Mám raději menší skupiny, tak abych se každému mohl individuálně věnovat a případně i poradit s konkrétním problémem, kvůli kterému na kurz přišel.

Nejenom učím

Nejrůznějších školitelů, lektorů a rétorů je v poslední době čím dál více. Já školení rozhodně nepovažuji za možnost snadného výdělku, ale za zodpovědný úkol. A jako možnost podělit se o své znalosti. Navíc na rozdíl od mnohých se skutečně pracovně věnuji tomu, co následně školím. Nemám tedy nastudovanou jen teorii, ale také praktické zkušenosti, které do všech svých kurzů promítám.

Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje.

Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.

Charles Farrar Browne, americký spisovatel 1834 – 1867

Ohlasy účastníků školení

Honza je na SEO problematiku opravdu machr, který zná i poslední novinky a ví, co nedávno bylo ještě ok, ale teď už je vyhledávači penalizováno. Všechno umí pěkně a jednoduše vysvětlit, takže jsem i já jako totální IT laik pochopila, o čem je řeč a jsem nyní schopná zkontrolovat svoje webovky i práci dodavatelů mého webu. Martina M.

Pan Polzer je skutečná kapacita, ví o čem mluví. Dal nám spoustu doporučení, jak psát web, ukázal nám užitečné nástroje pro SEO optimalizaci a rád nám odpovídal na dotazy. Jde vidět, že se školením má pan Polzer bohaté zkušenosti a své vědomosti umí srozumitelně předat dál. Lenka P.

Člověk, který ví, o čem mluví. Není teoretik, je praktik. Na školení vše ukázal a vysvětlil, odpověděl na veškeré dotazy. Ukázal nám, jak psát texty a zviditelnit web. Skvělá zkušenost. Amálie M.

Jan Polzer prezentuje základy optimalizace webu pro vyhledávače poutavou a srozumitelnou formou. V průběhu kurzu dává typy na optimalizaci webů účastníků kurzu a upozorňuje na jejich konkrétní nedostatky. Tomáš G.

Profesionál, který ví, o čem mluví. Téma podal tak, aby si maximum odnesl i neprofík. Ochotně odpovídal na všechny dotazy, Milan A.

Odborník, který ví, o čem mluví a umí to předat dál. Je vidět, že se problematikou zabývá už dlouho a ví, jaké jsou momentální trendy. Marek L.

Lektor je v pohodě, přirozený, příjemný, na všechny dotazy dokázal odpovědět, líbilo se mi, že příklady hned ukazoval v praxi Martin V.

Umí předat znalosti a opravdu ví. I mluvený projev výborný, zároveň trpělivost s otázkami. Hodnotím velmi kladně. Jiří N.

Pohodář, zkušený odborník, rozený pedagog... Milan P.

Se způsobem vedení kurzu ze strany pana Polzera jsem byla maximálně spokojená. Snažil se kurz přizpůsobit potřebám nás účastníků, měli jsme prostor se průběžně dotazovat a celkově se mu podařilo vytvořit příjemnou a zároveň "pracovní" atmosféru. Martina S.

Pan Polzer, byl velice vstřícný a s absolutním klidem a trpělivostí dokázal odpovědět na každou naši otázku. Robert V.

Lektor je odborník a člověk na správném místě. Jasně a stručně vás zasvětí do problematiky SEO. Petr K.

S lektorem jsem byl velice spokojený. Přes velkou rozsáhlost probírané látky byl kurs velice dobře strukturován a také tempo výuky přizpůsoboval našemu chápání. Atmosféra učebny a zařazované přestávky pomáhaly soustředění. Velice oceňuji i jeho schopnost rozšířit probíranou látku o témata, která se nás aktuálně dotýkají. Velice oceňuji i jeho schopnost empatického naslouchání a trpělivé dovysvětlení nejasností. Také oceňuji, že po skončení kurzu nám jeho stručný obsah a odkazované nástroje poslal elektronicky k dalšímu použití. Řehoř Ž.

Příjemné vystupování, teoretická i praktická znalost problematiky (zjevně několik úrovní nad obsah kurzu), ochota a osobní přístup. Srozumitelný a názorný výklad, a to i v případě, že některé dotazy mířily částečně mimo náplň kurzu. Martin P.

Pan Polzer je podle mého výborný lektor s obrovskou trpělivostí a talentem vše vysvětlit stručně, jasně a přehledně. Jana H.

Jan Polzer umí vše srozumitelně vysvětlit i naprostému laikovi. Eva B.

Lektor školí prakticky, teorii ukazuje rovnou na konkrétních příkladech, dokáže poradit, co vylepšit nebo udělat jinak. Jolana F.

Pan Polzer vše náležitě vysvětlil, bylo znát, že je skutečným profesionálem ve svém oboru. Kurz probíhal v příjemné atmosféře a pěkném prostředí. Martin C.

Ohlasy dalších účastníků mých školení najdete v mém profilu na portálu Naučmese.