@maxiorel
Polzer-SW.com
Domů > Školení > Školení SEO

Školení základů SEO

od dlouholetého praktika

S nutností přizpůsobit webové stránky pro vyhledávače tak, aby se objevovaly na co nejlepších pozicích ve výsledcích hledání, se setkávám celou svou praxi. Jak u vlastních projektů, tak samozřejmě u projektů pro mé klienty.

Základní pravidla, která si potřebujete osvojit, jste schopni pochytit za jedno odpoledne. Budete-li se jich držet, návštěvnost se vašemu webu zlepší.

Školení základů SEO
Jan Polzer

Co je náplní mého školení SEO

Na základě zájmu mých klientů jsem připravil kurz určený pro majitele a editory webů, kteří by chtěli nebo měli vědět, jak se o svěřený web starat z hlediska optimalizací pro vyhledávače. Na kurzu se rovněž věnuji i propojení webu na sociální sítě. Naučíte se:

  • základy SEO (fungování vyhledávačů, pojmy)
  • jak pěstovat obsah webu (struktura, prolinkování)
  • jak zkontrolovat kód po vývojáři (značky, metatagy)
  • základy budování zpětných odkazů
  • využití nástroje Google Search Console k úpravě obsahu
  • tipy na nástroje pro SEO
  • jak nenaletět podvodníkům

Myslím si, že SEO není žádná věda, alespoň tedy jeho základ. Na druhou stranu je to nikdy nekončící proces. Nic jako zázračné tlačítko pro zapnutí SEO neexistuje.

Jan Polzer

Termíny a cena kurzu SEO pro začátečníky

Termíny školení

Momentálně nemám žádný vypsaný termín. Sledujte tyto stránky nebo portál Naučmese, kde termín zveřejním. Případně mě kontaktujte pro individuáoní školení.

Místo školení

Brno, Botanická ulice, budova Aquatis. Viz mapa.

Cena školení

od 1 500 Kč bez DPH
za účastníka na odpoledním školení

Čísla ze školení SEO

Odškoleno

50+

účastníků

Optimalizovány

desítky

webů

Analyzováno

nespočet

klíčových slov

Garantovaná

1. pozice

je podvod

Ohlasy účastníků školení
Základy SEO

Jeden z nejlepších kurzů, které jsem na naučmese zatím navštívila. Určitě doporučuji pro ty, které spuštění webu teprve čeká, aby věděli, co všechno chtít od svého programátora/dodavatele webu a jak vytvořit kvalitní obsah webu i pro ty, kteří už s ne úplně správně vyladěným webem bojují. Jako laikové, kteří SEO optimalizaci nerozumíme, totiž můžeme naletět podvodníkům, kteří nám slibují první místo ve vyhledávači a podobné nesmysly nebo nejsme schopni zkontrolovat práci svého programátora, když řekne, že nastavení našeho webu pro SEO je v pořádku.

Martina H.

Kurz se mi moc líbil, přinesl především praktické ukázky a tipy, což velmi oceňuji. I když všechno v praxi nevyužiji, jsem ráda, že jsem měla možnost vstoupit do problematiky a že už teď budu vědět, na co si dát pozor a co je vlastně u SEO opravdu důležité.

Kristýna

Perfektní kurz, jeden z nejlepších, na kterých jsem kdy byla. Ukázali jsme si nedostatky na našich vlastních webech, byla zde příjemná atmosféra a každý náš dotaz byl ochotně zodpovězen.

Lenka P.

Nesmírně přínosný kurz i pro úplné amatéry :-)

Narie P.

Pokud toho o SEO příliš nevíte, tohle je určitě dobrá cesta, jak začít.

Petr S.

Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky tak i na oprášení znalostí a postupů těch, kteří se SEO měli před lety něco do činění. Jak pan Polzer během kurzu demonstroval, mnohé techniky a postupy, které fungovaly v minulosti mohou dnes naopak webu uškodit. Plánujeme spuštění nového webu a díky tomuto kurzu můžeme oproti tomu starému mnohé vylepšit (téměř vše :-) Děkujeme.

Tomáš G.

Dozvěděl jsem se, co jsem potřeboval. Pětihodinová délka je sice docela náročná, ale pořád se to dá. Určitě mi to přijde lepší takto najednou, než to dávkovat postupně, protože z toho si člověk beztak nezapamatuje nakonec nic.

Marek L.

Po kurzu mám plnou hlavu informací a tipů, jak zlepšit svůj web z pohledu SEO. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla jak to, co funguje, tak to, co je přeceňované nebo úplně zbytečné. A díky za souběžné praktické ukázky na reálných webech. Celkové hodnocení na závěr - super, můžu s klidným srdcem doporučit.

Květuše V.

Velmi pozitivní. Nemám připomínky. Velmi kladně hodnotím menší počet účastníků a osobní přístup.

Jiří N.

Kurz byl dobrou investicí. Měla jsem obavu, že bude dlouhý, ale celou dobu bylo v placu něco, co mě zajímalo. Doporučuji! Pokud chcete znát jak na SEO začátky - určitě se nechte školit u p. Polzera.

Daniela F.

Kurz je veľmi dobrým odrazovým mostíkom pre tých, ktorý s touto oblasťou nemajú žiadne predošlé skúsenosti - informačne prínosné, bez zbytočných omáčok, s praktickými ukážkami a tipmi. Odporúčam!

Ivana F.

Maximální spokojenost. Musím říct, že jsem asi nikdy neabsolvovala tak praktický kurz v tom ohledu, že opravdu vše je využitelné praxi a seznámili jsme se tam s tím natolik, že přesně vím, co mám dělat.

Martina S.

I pro takovou počítačovou lamu jako sem já, byl tento kurz perfektně pochopitelný a myslím, že pro každého, kdo si svépomocí vytváří nebo spravuje web či eshop, velice přínosný. Opravdu vřele doporučuji.

Robert V.

Kurz byl velice přínosný. Byl čas i na dotazy a lektor poskytl velmi užitečné rady i pro konkrétní problematiku, týkající se stránek účastníků.

Petr K.

Kurs je zaměřen prakticky a byl pro mě velice přínosný. Velice oceňuji skutečnost, že kurs vede člověk, který se ve své praxi problematikou SEO aktivně zabývá. Tím pádem zachycuje nové trendy, dokáže varovat před úskalími a zároveň pomůže zhodnotit i použité metody zlepšení SEO. Výborný je také přehled různých nástrojů, které se pro SEO analýzu mohou použít se stručným návodem k jejich efektivnímu využití. Tento kurz mohu zájemcům vřele doporučit.

Řehoř Ž.

Na kurz jsem jel se záměrem naučit se identifikovat a volit klíčová slova a výrazy, které po zadání do příslušných políček e-shopu zvýší návštěvnost webu. Odjížděl jsem s tím, že namísto automatizovaných generátorů klíčových slov za několik dolarů stačí použít logiku, rozum a pečlivost při vytváření obsahu jednotlivých stránek. Praktické příklady s vysvětlením funkce a smyslu jednotlivých položek SEO rozhodně splnily účel kurzu.

Martin P.

Kurz bol veľmi užitočný, pomohol mi zorientovať sa v problematike. Ocenil som ochotu lektora odpovedať na všemožné otázky a praktické riešenia ukázané priamo na stránkach účastníkov.

Matěj H.

Kurz byl pro mě, jako naprostého laika, vynikající. Pochopila jsem zásady SEO, které jsme prakticky probrali na ukázkách a které jsem teď schopna samostatně používat v praxi.

Jana H.

Kurz mi moc pomohl s nastavením SEO přímo na konkrétní webové stránky. Vím krok za krokem, co musím upravit a jak.

Eva B.

Kurz byl nabitý informacemi, dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala, teď už jen zbývá uvést získané znalosti do praxe.

Jolana F.

Kurz byl dobře strukturovaný s předem jasně danou osnovou. V rámci rozsahu kurzu bylo myslím probráno vše podstatné a na konci kurzu byl i prostor pro řešení konkrétních příkladů z praxe posluchačů. Kurz můžu jen doporučit.

Martin C.

Ohlasy dalších účastníků mých školení najdete v mém profilu na portálu Naučmese.

Ptáte se

Co potřebuji na školení?

Vlastní notebook bude výhodou, stejně jako web, na který se spolu podíváme. Ale pokud nebudete mít ani jedno, nudit se nebudete.

Dostanu diplom o absolvování školení?

Standardně žádné potvrzení, diplom ani certifikát nedávám. Účelem mého školení je vás připravit pro praxi. Zda získané vědomosti zužitkujete, je zcela na vás. Pokud potvrzení o absolvování školení přesto potřebujete, nějak se domluvíme.

Jsou součástí školení textové materiály?

Po školení vám zašlu zpracovaný dokument s odkazy na probírané nástroje a online služby, stejně tak jako na další zajímavé zdroje k tématu.

Firemní školení SEO na míru

Školení šité na míru vašim potřebám a projektům

Kromě veřejných školení nabízím i na míru upravenou osnovu. Pokud už problematiku částečně ovládáte, potřebujete jít u některých témat do hloubky a jiná vynechat, stačí se domluvit.

Oblíbená jsou také školení, kde postupně pracujeme na konkrétním projektu, který řešíte.

Jan Polzer