@maxiorel
Polzer-SW.com
Domů > Školení > Školení SEO

Školení základů SEO

od dlouholetého praktika

S nutností přizpůsobit webové stránky pro vyhledávače tak, aby se objevovaly na co nejlepších pozicích ve výsledcích hledání, se setkávám celou svou praxi. Jak u vlastních projektů, tak samozřejmě u projektů pro mé klienty.

Základní pravidla, která si potřebujete osvojit, jste schopni pochytit za jedno odpoledne. Budete-li se jich držet, návštěvnost se vašemu webu zlepší.

Školení základů SEO
Jan Polzer

Co je náplní mého školení SEO

Na základě zájmu mých klientů jsem připravil kurz určený pro majitele a editory webů, kteří by chtěli nebo měli vědět, jak se o svěřený web starat z hlediska optimalizací pro vyhledávače. Na kurzu se rovněž věnuji i propojení webu na sociální sítě. Naučíte se:

  • základy SEO (fungování vyhledávačů, pojmy)
  • jak pěstovat obsah webu (struktura, prolinkování)
  • jak zkontrolovat kód po vývojáři (značky, metatagy)
  • základy budování zpětných odkazů
  • využití nástroje Google Search Console k úpravě obsahu
  • tipy na nástroje pro SEO
  • jak nenaletět podvodníkům

Myslím si, že SEO není žádná věda, alespoň tedy jeho základ. Na druhou stranu je to nikdy nekončící proces. Nic jako zázračné tlačítko pro zapnutí SEO neexistuje.

Jan Polzer

Termíny a cena kurzu SEO pro začátečníky

Termíny školení

Momentálně nemám žádný vypsaný termín. Sledujte tyto stránky nebo portál Naučmese, kde termín zveřejním. Případně mě kontaktujte pro individuáoní školení.

Místo školení

Brno, Botanická ulice, budova Aquatis. Viz mapa.

Cena školení

od 1 500 Kč bez DPH
za účastníka na odpoledním školení

Čísla ze školení SEO

Odškoleno

50+

účastníků

Optimalizovány

desítky

webů

Analyzováno

nespočet

klíčových slov

Garantovaná

1. pozice

je podvod

Ohlasy účastníků školení
Základy SEO

Kurz byl dobrou investicí. Měla jsem obavu, že bude dlouhý, ale celou dobu bylo v placu něco, co mě zajímalo. Doporučuji! Pokud chcete znát jak na SEO začátky - určitě se nechte školit u p. Polzera.

Daniela Fraňková, IdeaDomov.cz

Kurs je zaměřen prakticky a byl pro mě velice přínosný. Velice oceňuji skutečnost, že kurs vede člověk, který se ve své praxi problematikou SEO aktivně zabývá. Tím pádem zachycuje nové trendy, dokáže varovat před úskalími a zároveň pomůže zhodnotit i použité metody zlepšení SEO. Výborný je také přehled různých nástrojů, které se pro SEO analýzu mohou použít se stručným návodem k jejich efektivnímu využití. Tento kurz mohu zájemcům vřele doporučit.

Řehoř Žáček, Strahovský klášter

Ohlasy dalších účastníků mých školení najdete v mém profilu na portálu Naučmese.

Ptáte se

Co potřebuji na školení?

Vlastní notebook bude výhodou, stejně jako web, na který se spolu podíváme. Ale pokud nebudete mít ani jedno, nudit se nebudete.

Dostanu diplom o absolvování školení?

Standardně žádné potvrzení, diplom ani certifikát nedávám. Účelem mého školení je vás připravit pro praxi. Zda získané vědomosti zužitkujete, je zcela na vás. Pokud potvrzení o absolvování školení přesto potřebujete, nějak se domluvíme.

Jsou součástí školení textové materiály?

Po školení vám zašlu zpracovaný dokument s odkazy na probírané nástroje a online služby, stejně tak jako na další zajímavé zdroje k tématu.

Firemní školení SEO na míru

Školení šité na míru vašim potřebám a projektům

Kromě veřejných školení nabízím i na míru upravenou osnovu. Pokud už problematiku částečně ovládáte, potřebujete jít u některých témat do hloubky a jiná vynechat, stačí se domluvit.

Oblíbená jsou také školení, kde postupně pracujeme na konkrétním projektu, který řešíte.

Jan Polzer